Aşk Dizisinin Tüm Bölümlerini İzle

AŞK Dizisi 1. Bölüm İzle

aşk izle, aşk 1. bölüm izleMerhabalar, aşk 1. bölüm izlemek için fazla uzaklara gitmeyin. Bu siteyi sizlere aşk dizisini izlettirme için açtık ve sizlere sorunsuz hizmet vermeye çalışıyoruz. AŞK dizisi henüz başlamadı, aşk dizisi ne zaman başlayacak gibi sorular geliyor. Aşk dizisi 25 Eylül Çarşamba günü 20:00′da başlayacaktır. Sizlere bu sayfadan aşk dizisi 1. bölümü izlettireceğiz. Şimdi 1. bölümde neler olacak bir özet geçelim.

AŞK dizisi 1. bölümde neler oluyor ?

Azra ve Kerem’in ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti. Derken hayatlarına Şebnem girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey.

Aslına bakılırsa mutlu değildi. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu. Azra’ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi… O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

AŞK dizisi 1. bölümü tek parça izle

Evet arkadaşlar dizi konusunu az çok yukarıdan anlayabilirsiniz. Şimdi sizlere diziyi paylaşma şeklimizi anlatacağım. Telif haklarına aykırı davranışlarda bulunmamak için sizlere youtube uzantılarını paylaşacağız. Telif haklarıyla uğraşmamak adına, aşk dizisi 1. bölümü TV’de bittikten sonra hemen youtube yükleyeceğiz ve sizlere sunacağız. Youtube.com/ ‘dan sonra ki kodu sizlerle paylaşacağız ve kısa yoldan hızlı bir şekilde tek parça izleyebileceksiniz. Aşk 1. bölümü izlemek için sitemizi takip edin.

Evet arkadaşlar kanald.com.tr sitesinden izleyebilirsiniz diziyi, yayınlandı.

“Kanald.com.tr/BURAYA-AŞAĞIDAKİ-UZANTI-GELECEK”

Uzantı: ask/Video/1Bolum/20260

İyi Seyirler

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.2/10 (12 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 4 votes)
AŞK Dizisi 1. Bölüm İzle, 5.2 out of 10 based on 12 ratings

Benzer Konular

A.Ş.K dizisi 4. bölümü tek parça izle

A.Ş.K dizisi 4. bölümü tek parça izle

Sayın seyirciler, sizlerle tekrar beraber olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Bildiğiniz gibi değil. Aşk 4....

Aşk 2. bölüm izle

Aşk 2. bölüm izle

       Resimde gördüğünüz Aslı Tandoğan.             Aşk dizisi...

Yukarı